Veletrh hudebních nástrojů

V rámci programu Music Festiwallu se můžete těšit na největší český veletrh hudebních nástrojů. Hudební nástroje přiveze spousta výrobců a vystavovatelů.

Program veletrhu

Veletrh bude probíhat od 7. do 9. 9. ve výstavní budově Sound Gallery od 15 do 20 hodin.

 • ESP Guitars: V sekci ESP vám bude k dispozici přes 20 vybraných elektrických kytar a dvě neprodejné kytary podepsané kapelami Rammstein a Metallica.
 • IBANEZ: Prezentace speciálních kytar japonského výrobce
 • D´ADDARIO: Přineste svou kytaru a v tomto stánku vám vymění struny za nová od D´addaria. 
 • MAPEX: nástroje pro bubeníky a jedna obrovská bicí souprava 
 • MEINL: Objevte nové zvuky ve stánku s perkusními nástrojů Meinl
 • JBL: Značka, která je lídrem na trhu přenosných reproduktorů i větších repro sestav
 • VINYL Shop: S námi můžete sehnat nesehnatelné. Přijďte se podívat na sbírku vinylů.
 • BASTL INSTRUMENTS: Syntezátory, moduláry od brněnského výrobce pro produkci elektrické hudby budou k dispozici ve stánku s nástroji Bastl Instruments. Těšit se můžete i na pájecí workshop.
 • BRITISH DRUM CO.: V tomto stánku budou vystaveny bicí od britské značky, která byla oceněna prestižní cenou Best in drums 2016 a 2017.
 • KEO PERCUSSION: Zde uvidíte perkusní nástroje jako jsou tamburíny, shakery, cajony, guira a další.
 • STAGG: Záběr firmy Stagg je od žesťů přes strunné nástroje až po bicí. Přijďte se podívat na jejich festivalovou expozici.
 • FOCAL MONITORS: Výstava monitorů značky Focal bude probíhat v DJ sekci.

Prezentace českých kytarářů a butikových výrobců v Modřanech

Nepropásněte jedinečnou možnost setkat se osobně s českými kytaráři a výrobci aparatur v jeden čas na jednom místě. To nejlepší z české butikové výroby bude k vidění v prostoru Sound Gallery. Během celého Festiwallu zde budete mít také možnost sledovat, jak pod rukama studentů houslařské školy ISŠ Cheb vzniká hudební nástroj. Svou účast podtvrdili


M Custom Guitars - Jiří Mázl vyrábí legendární zakázkové kytary. Typické "M" na hlavici můžete vidět na nástrojích u řady českých muzikantů.


Vivian Instruments - Na nástroje od Honzy Vlasáka hrají např. členové kapel Lucie, Kabát a další. Do portfolia patří i zakázkové reproboxy.


The Wolf - Ondřej Vlk patří k mladé generaci českých kytarářů a kromě vlastních modelů kytary také renovuje.


AV Basses -  Tradiční i moderní baskytary od Aleše Vychodila jsou vyráběny v ČR, ale její hranice už překonaly.


Vlček Basses - Český výrobce baskytar na míru Miroslav Vlček vyrábí muzikantům nástroje, které plně odráží jejich osobnost, a to jak hudebně tak vizuálně.


Soundelirium - Mezi českými baskytaristy mají bedny Honzy Novotného dobrý zvuk také proto, jak snadno jsou přenosné.


Tůma Pickups - Na výrobu vintage style snímačů pro kytary a baskytary se zaměřuje Michal Tůma, kterého nejvíc zajímá výsledný charakter a výběr vhodného snímače pro konkrétní nástroj.


Petr Vančata - V dílně tohoto kytaráře mladé generace vznikají profesionální flamenco kytary.


MMJUZ total tube amps - Originální ručně vyráběné elektronkové zesilovače s osobitým designem a starým zvukem vyrábí Milan Martan.


ISŠ Cheb, p.o. - Houslařská škola - Studenti věhlasné nástrojářské školy předvedou výrobu nástroje přímo před očima návštěvníků Festiwallu.


Kytarová dílna Kytary.cz

!!! PŘINES SI KYTARU A NECH SI NA NI ZDARMA NATÁHNOUT STRUNY D´ADDARIO !!!

V Kytarové dílně budou připraveny struny D´Addario Nickel Bronze (extra light, custom light, light, mediu) pro akustické kytary, D´Addario Nyxl pro el. kytary a D´Addario Bass Nyxl pro baskytary. Časový harmonogram Music Festiwallu: